Příspěvky uživatele -

Příspěvky uživatele


< návrat zpět

Strana:  1 2 3 4 5 6 7 8 9   další » ... 13

Prosím 3 1

"Taky neodsuzuju ty druhé, že psy nemusí." Pokrčí rameny a usměje se na ni. "Zvykl si rychle." Přikývl při pohledu na psa. "Cítil, kdo je u nás Alfa, poslouchá moc hezky, je to rošťák." Uchechtl se. Na její pohodlný oděv se už radši zaměřovat nebude a nebude se k němu už raději ani vyjadřovat.
Díval se pak na ty dva když se Gangster odvázal se seznamovat, nevydrželo mu to moc dlouho, ovšem Dominick doufal, že mu hra s klackem osamotě vydrží déle jak očuchávání.
Byla překvapená jaké slovo Dominick použil,mu se však nezdálo nijak zvláštní a jak se zdálo po chvíli sama poznala jako to Dominick vlastně myslel.
Nebyl zklamaný, že mu Rita nic nového o městě a dění v něm nemůže říct něco nového. To by měl až moc štěstí na začátku. Ona se jej pak zeptala, proč se zdržoval doma a nebyl raději venku na slunci. Nad tím chvíli uvažoval, ale rozhodl se, že vyprávět ji o tom, jak tu nechal smečku a odešel na dlouhý čas, cítil se vinně a bez zodpovědnosti. Sám o sobě neměl dobrý mínění.
Nebude ji to říkat, nezná ji. Proto se na její otázku jen usmál. "Mám alergii na slunce." Řekl a pak se zasmál, bylo jasné, že lže. "Zklamal jsem pár lidí a tak jsem si to musel přebrat v hlavě víš." Pousmál se na ni.

"Věř tomu nebo ne, ale i takoví, kteří nesnáší psy se mezi námi najdou, bohužel."On to sám také vůbec nechápal. "Určitě mít vlastního budeš, já tohoto kluka mám z druhé ruky, jeho pán si ho bohužel nemohl nechat, ale na mě si zvykl celkem rychle." Pousmál se na ní a pak se koukl na Gangstera a usmál se i na něj.
"Dobře, tomu sice moc nevěřím, ale jestli je ti pohodlně, tak není co řešit." Uchechtl se. Byl rád, že se na jeho psa nenaštvala, že ji dopřál menší osvěžení. Aspoň to není pipina založená na vizáži. Jen se Gangster otřel v trávě a přistoupil k Ritě aby se s ní seznámil. Chvíli nedůvěřivě, ale pak v klidu ji očichal ruku, následně nohy. Pak jakoby mu nepřinášela žádné nebezpečí ztratil o ni zájem a otočil se na Dominicka, štouchl mu čumákem do stehna a štěkl. Ten beze slov chytil další klacek a opět mu ho hodil. "Hrej si chvíli sám." Dodal mu ještě a Gangster uháněl pryč.
Otočil se na Ritu, která již seděla vedle něj. "Tak proto jsem tě tu ještě necítil." pousmál se na ni. "Já tu bydlím už skoro 2 roky, ale na několik měsíců jsem musel opustit město, teď tu jsem možná týden. Takže jsem tu teď víc asi nováček jak ty. Nevím co všechno se tu změnilo, poprvé za dlouhou dobu jsem vytáhl paty z baráku." Vysvětlí ji a usměje se na ni.

Dívka se stále usmívala. Prohlédl si ji jak spustila a po očku koukal na Gangstera. Byl ve vodě, miloval vodu a Dom byl rád, že si tam hraje. Na její reakci ohledně chování jeho psa se na ni usměje jeho neodolatelným úsměvem. "Ne každý má tolik pochopení, pro psy. Ne každý je má rád." Ale on věděl, že ona ho mít bude, však sama je částí psovitou šelmou, takže jsme všichni příbuzní.
Jkamile poví, že má ráda zvířata, Dominick přikývne. "Gangster je jinak hodný kluk." Odvětí.
Ve chvíli kdy se představí, tak se on postaví a její ruku stiskne. "Dominick." Odpoví ji a pousměje se. "Víš, o tom, že tvoje oblečení moc neodpovídá terénu u jezera.? Jak se ti tu chodí? Musí se zeptat, dost ho zajímalo jak se chodí po trávě v podpatcích, v tomto směru ženy obdivoval. Ve chvíli kdy se ji ptal si opět sedal na lavičku.
V tu ránu se u nich objevil Gangster nečekaně a oklepal se, tudíž oba byli pěkně mokří. "Ale noták!" Zamračil se na svého psa, ale ten ho moc neřešil, našel si delší trávu a v ní se válel.
Dominick se ohlédl na Ritu, Posadíš se u nás?" Zasmál se. "Jsi tu dlouho?" Zeptal se ji, jak tu před časem byl a ve své druhé podobě probíhal městem její pach necítil.

Byl příliš zabraný do svých myšlenek, své minulosti aby si všiml, že se k němu někdo blíží. Ovšem Gangster si cizí osoby všiml hned. Zavrčel odhodil dokonce i větev, kterou držel v mordě běžící k Domovi a uháněl se štěkotem a vrčením k "vetřelci". To Dominicka "probudilo", ihned se podíval co se děje.
"Gangstere, klid! A dones.!" Rozkázal psovi a našel si nový klacek, který ležel kousek od lavičky a hodil jej až do vody, což byla slušná dálka. Bylo to štěstí, kdyby Dominick nezakročil v danou chvíli, chudák holka, by nestihla ani pozdravit. Ovšem Gangster poslechl a vrhl se do vody.
Dom se po pozdravu slečny ohlédl po ní. Vzhlížel na ní z lavičky, podle pachu poznal, že je to vlkodlak také. "Ano, je dobrý. Také přeji a omlouvám se za svého psa. Na cizí osoby v mé přítomnosti není moc zvyklý." Vydal ze sebe s menším pousmátím a tím se snažil vylepšit reputaci jak u sebe tak u svého psa. Za chvíli mohli slyšel velké zbluňknutí - Gangster skočil bombu do vody.

Po dlouhé době se znovu objevil mezi ulicemi SH. Nebyl tu vážně dlouho. Selhal v určitých směrech, ale měl k tomu své důvody i přesto doufal, že to něco málo co se mu podařilo vybudovat se neproměnilo v popel. Musím se jednou podívat do sídla. Řekl si pro sebe v hlavě i když věděl, že by tam nemusel být 2x vítán. Přesto jeho zvědavost co s jeho starou smečkou je nyní, byla silnější...
"Poběž chlape." Zavolal za sebe a tím se vytrhl z myšlenek o smečce a vrátil se ke svému 4nohému příteli Gangsterovi. Procházel se s ním po parku. Tedy více méně Dominick procházel po chodníku stále rovně, sledujíc přírodu kolem sebe se slunečními brýlemi, aby lidem nebylo nápadné, že sem tam mrkne i na ně. Zatím co Gangster si pobíhal všude možně okolo a očichával, značkoval si snad každý strom.
Ale pak se dostali k jezeru. Procházeli se kolem vody.
Byl moc hezký den a hoši si to skvěle užívali. Následně dorazili ke vzdálené lavičce, u které bylo více místa bez stromů, ideální pro Gangsterovo blbnutí. Ten jakoby to tušil ihned vyskočil na strom a urval si z něj větev. (Je to nevychovanec.) Kterou donesl Domovi k nohám v momentě kdy si Dom pohodlně usedl na lavičku. "Jestli čekáš, že se s tebou o ni budu rvát, tak na to zapomeň." Pověděl mu a místo toho mu ji hodil, díky jeho síle větev letěl daleko. Byl rád, že nikdo v okolí není, mohlo by to být podezřelé. Gangster neváhal ani sekundu a za klackem vyrazil. Tohle by se mohlo opakovat celý den.
V momentě kdy Dominick sledoval svého psa uhánějícího za větví a při občasném pohledu na vodu, zauvažoval co asi dělá Sienn, jestli na něj nezapomněla. Měl jsem o sobě dát vědět.. Řekl si v duchu, ale bylo pozdě jistě bude oheň na střeše. A co jiní tady, co se tu všechno změnilo. Rozhodl se, že bude muset někoho najít a poptal se na nějaké ty novinky.

VEČER 24. PROSINCE
// Hra musela být přesunula. Důvod alkohol :D..

Jakmile Dominick odvezl Sienn domů, už se nemohl dočkat až ji uvidí znovu. Na dnešní noc se těšil strašně dlouho, měl pro ni tolik překvapení a také tolik doufal, že všechno půjde tak jak by mělo. Sám sebe hodil také ke svému domu. Kde jen vyzvedl svého milého společníka Gangstera a znovu se vydal na cestu.

Jeho cesta byla u konce, jakmile dojel k velkému luxusnímu domu. Dům patřil jemu. Dominick se možné zbláznil, ale koupil nový dům pro něj, Sienn, jejich psí miláčky a taky ač to Domovi 2x příjemné není Sienniny oblůdky.
Vystoupil z auta a šel do domu, Gangster byl vzápětí za ním. Snad mám všechno. říkal si v hlavě a koukal kolem sebe, zda tomu tak taky je. To nejdůležitější měl. Potřeboval jen menší pomoc. Proto si zavolal kluka, který měl už od Doma nějaké úkoly a taky další určitě splní. Předal chlapci další balíček pro Sienn a kladl důraz na to aby to předal co nejdřív. Čas utíkal, den se krátil a Dominick toho měl ještě tolik v plánu.
Když chlapec s balíčkem odešel k Sienn, pustil se Dom do zdobení stromečku. "Musí tu být, přece trochu vánoční nálada no ne?" Zeptal se svého věrného 4nohého přítele, který jak se zdálo si našel zábavu, ve škubání nohavic u Domových tepláků. S menším bojem stromek a jeho okolí dokázal nazdobit tak, že to vážně působilo vánočně.
V tu dobu, kdy skončil už bylo celkem dost hodin a proto se šel chystat aby si pak mohl vyzvednout svou Princeznu.

Prosím
10% - ocel - pokud by nešlo tak Rychlost
10% - síla Děkuji :).

Z ničeho nic se na náměstí objevil i mladý zvláštní kluk s krabicí v náručí. Chvíli se ohlížel okolo sebe jakoby už byl zcela ztracený. Prohlížel si lidi okolo sebe a zjišťoval kdo by mohla být osoba, kterou hledá.
Po chvilce uvažování se rozešel k Sienn a partě lidí, kteří byli u ní. "Slečna Sienna? Veri zdejšího klanu?" Zeptal se a prohlédl si ji, podle instrukcí, které dostal si byl jist, že to byla ona. "Mám pro Vás balíček od pána Dominicka." Pověděl ji a podal ji krabici. "Předáno, hotovo. Poroučím se slečno." Malinko se uklonil a potom se tak rychle jak se objevil i vytratil.

Krabice obsahovala. List s dopisem. Pod dopisem byly img a hned pod nimi img spolu simg.

Jakmile otevře dopis objeví se jí před očima text:
Má nejdražší krve sající, krásná, milovaná polovičko. Zkráceně Milovaná Princezno Sienn. Dovol mi, vynahradit ti dny, které si musela za posledních pár dní, týdnů snášet sama. Prosím má princezno, obleč si na sebe dnes tyto šaty. Připrav se na dlouhou noc. Vyzvednu tě u tebe doma v sedm hodin. S láskou tvůj Dom.

// Dom chystá pro Sienn velké překvapení na výročí 2

Vlk mu zezačátku připadal jako ten typ co se nebude hned hnát do konverzace s cizím vlkem. Což Dominickovi přišlo jako velice dobrý přístup, ale Dominick měl jeden cíl a za každou cenu se k němu chtěl dostat. Vlk se ho pak zeptal co ho k němu přivádí.
Dominick jeho otázku očekával. "Není na tom nic složitého. Žiji v tomto městě už celkem dlouho a znám hodně pachů nemusím je znám osobně, ale znám je." Řekne a prohlédne si vlka od čumáku po konec ocasu. Poté se nadechne a znovu spustí. " A jelikož jsem zvědavý tak jsem se musel vydat za neznámým." Objasní mu aspoň z poloviny, co měl v plánu.
Náhle se k nim blížil jiný pach a ten už Dominick znal. Byla to Maya, ji už viděl, ale ovšem ne ve zvířecí podobě. Ahaa, tak tahle vypadá naše záhadná dáma. Pomyslel si , když se na ní jen malinkou chvíli otočil aby se dozvěděl jak vypadá její druhá podoba. A musel uznat, že její vlčí podoba ji velice slušela.
Následně se opět otočil na vlka."Jsem Dominick, nechci ti nijak ublížit nebo podobně. Jen Tě trochu poznat abych do budoucna popřípadě věděl." Poví mu a po chvíli pokračuje. "A dáváš spíše přednost být vlk samotář nebo se cítíš líp ve skupině vlků. Ve smečce?" Zeptal se ho nenápadně aby ho nepostavil před hotovou věc a aby to i znělo jakoby ho chtěl poznat. Zároveň to řekl dost nahlas aby mohla jejich rozhovor dost zřetelně slyšet i Maya a popřípadě se do jejich rozhovoru přidat.

// omlouvám se za zdržování, ale byl problém s PC :)

Jakmile Dominick opustil Sien vydal se do lesa. Napadlo ho, že by si mohl provětrat hlavu, přijít na jiné myšlenky. Tudíž kráčel k lesu hezky po dvou. Nijak zvlášť nespěchal a až teprve za prvními stromy se ohlédl zda není nikdo z lidských osob okolo. Mohl použít svůj čich , ale nechtěl, proto se ujistil zrakem. Následně se rozběhl dál do lesa a v běhu se proměnil v houževnatého vlka. V běhu za vlka už malinko zpomalil a následně přešel do kroku.
Zavětřil doufal že v blízkosti bude nějaké zvíře , které by si dokázal sám samotinký ulovit. Místo toho ucítil vlka. Nezdálo se mu, že by takového vlka zda v lesích cítil často nebo vůbec. Proto mu jeho zvědavost nakázala zjistit, co je cizí vlk zač.
Rozešel se tedy pomalu k němu. Vlk byl u potoka, ke které se občas Dominick vydává taky. A jakmile byl od něj asi 15 metrů zastavil se a v klidu si ho z dálky prohlédl. Po chvíli se zadíval na svůj odraz ve vodě. To se Dominick rozhodl se k němu přiblížit. Vlk musel vědět, nebo cítit Dominickovu přítromnost, proto šel Dom v klidu jakmile byl od něj kousek poprvé promluvil. "Ahoj, samotáři." Řekl mu s mírným pokývnutím hlavy a sedl si nějaké 2 metry od něj. Dával mu prostor zda se s ním bude chtít vlk vybavovat nebo ne.

Podíval se na ni s povytaženým obočím, když pověděla, že by se jen zašpinila. "Ano zrovna ty by si špínu upřednostňovala před sexem. Jistě Broučku." Poví ironicky a uchechtne se, na to ji v tomto až moc dobře zná. Povzdechl si když pověděla, že do toho sídla půjde tak jako tak. Proto ji ty plavky následně hned zavázal. "Dobře bez rychlovečky to přežiju, jen si nejsem jistá jestli ty potom přežiješ to další kolo." Poví ji a jak ji drží tak s ní jde pomalu v náručí na břeh. "Gangstere.. dones. " Nakázal mu a ukázal na jejich oblečení aby se nemusel ohýbat nebo Sien pouštět na zem. Gangster mu to poslušně podal. Hold se Sien donese do sídla jen v plavkách no. :D.. " A jak pevný máš stůl ve své kanceláři ?." Zeptá se jí nenápadně.. Bez jakéhokoli vedlejšího plánu :D... Když už se pomalu chystá vyjít, ale neví vlastně moc jistě kudy, proto naznačí Sien, aby ho navedla.

Zatváří se velice smutně když mu poví, že by zrovna tady teď neměli. Vyndá tedy svou ruku z jejích plavek a zaváže nebo ne. Spíše dělá náznaky, že ji zavazuje vršek. Bradu zavrtá do jejích prsou a kouká na ni zespodu. Do očí. "Ale notak. Je hezká noc, nikdo tu už určitě nebude a pejsci nás pohlídají. Víš, že Gangster je alarm.." Snaží se jí přesvědčit a nenechá se nějak na kraj odtáhnout. Zkouší jestli Sien nakonec menší harašeníčko povolí. "Navíc si ... " Začne, ale nedá mu to a musí políbit každé z jejích prsou a pokračuje :D.. "říkala, že oni počkají, tak nevídím problém, že by se nenašel čas na jednu maloou, menší, maličkou rychlovečku. " Řekne ji a nahodí pohled, který dává jasně najevo, že je na ni nažhavený a vážně chce.

Když už doběhl k té vodě, která ho asi jen 5 metrů dělila od Sien, opět mu vlezll do cesty jeho milej čtyřnohej přítel. "Ale Notáák teď ne hochu." Řekl mu a dal mu jasně najevo, aby si šel na chvíli po svých a teď ho momentálně zajímala jen Sien. Sien byla ponořená do pasu ve vodě a vyzývavě se na něj dívala. K tomu Dom víc nepotřeboval. Skočil do vody"šipku" tak aby se k Sien dostal co nejrychleji. Následně se vynořil u ní s tím, že ji chytil za zadek a přitiskl si ji k sobě. Mačkal ji za zadek a její prsa se na něj taky hezky tlačila. Koukal ji do očí a věnoval ji jeho krásný úsměv. Jednu ruku poté zaměstná jejím vázáním vršku a rozváže jí ho. "Špatně jsi si to zavázala." Řekne ji potichu a stejnou rukou si pak dá i ten její vršek na stranu. Voda ho nadnášela a tak to bylo velice snadné. Naráz byly její krásná ňadra ukázána. Nemohl si pomoci. Její prsa miloval proto si jí stále jednou rukou držel u sebe a druhou rukou a obličejem se s jejími prsy mazlil.
Po chvíli už jen obličejem. Obdařoval je polibky a pak už se zaměřil na její ústa a vášnivě jako by ji chtěl sníst ji líbal. Při tom se mu jeho volná ruka nějak zatoulala dolů pod vodu k jejím spodkům. A co se nestalo, jeho ruka při tom líbání sklouzla pod ně a začala si pohrávat s jejím poštěváčkem.


Strana:  1 2 3 4 5 6 7 8 9   další » ... 13
Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat